Haberler & Duyurular

  • deneme
  • Eclectia Dış Ticaret AŞ. ailesi olarak tüm ürünlerimize 11.12 2013 tarihi itibariyle CE belgelerini aldığımızı bildirmekten mutluluk duyarız.
  • Eclectia Dış Ticaret AŞ. ısı,su ve zemin kaplama sistemleri olarak ürünlerimize 25.04 2013 tarihi itibariyle TSE belgelerini aldığımızı bildirmekten mutluluk duyarız.
  • ECLECTİA DIŞ TİCARET AŞ. Yurtdışı uluslararası fuarlarda yer almaya devam ediyor; 3-5 Mart 2014 II.Ecowas Türk İhraç Ürünleri Fuarı - NİJERYA / LAGOS 9-12 Mart 2014 Bıg 5 Cıdde - S.ARABİSTAN / CIDDE 15-18 Nisan 2014 IV.Afganistan Uluslararası Tic...
  • 24-28 NİSAN 2013 TARİHLERİNDE TÜYAP FUAR VE KONGRE MERKEZİNDE DÜZENLENECEK OLAN 36.YAPI FUARI – TURKEY BUILD İSTANBUL ( Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri ) 4. HOL NO 123 DEKİ STANDIMIZA TÜM ZİYARETCİLERİMİZİ BEKLERİZ.

Katlar Arası Yalıtım

ECLECTİA SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK KATLAR  YALITIMI

Katlar arası ters tavan ve zemin yüzeylerde ısı yalıtımı eksikliği yaşam alanlarında konfor eksikliğine neden olmaktadır. Eksik veya doğru yapılmayan uygulamalar sonrasında yaşam alanı zeminlerinde yüksek derecede ısı kayıpları oluşmaktadır.   Eclectia Sprey Poliüretan Köpük ile yaşam alanlarınızın konforunu sağlamak hızlı, etkin ve tasarrufludur.

Eclectia Sprey Poliüretan Köpük ile katlar arası yüzeylerin ısı-ses yalıtımı uygulamaları Ters Tavan yöntemi ile uygulanır. Bu yöntem ile gerçekleştirilen Eclectia Sprey Poliüretan Köpük  yalıtım uygulaması; Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile beton ters tavan veya zemin yüzeyine püskürtme olarak uygulanması şeklindedir.

Eclectia Sprey Poliüretan Köpük  Katlar Arası Yalıtım Uygulama Avantajları:

Su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır.
Eclectia Püskürtme Poliüretan Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.